Sıkça Sorulan Sorular

Meetup Istanbul

Meetup Istanbul, teknoloji, pazarlama, IT ve dijital dünyayı bir araya getiren, klişeleşmiş konular yerine  iş zekasına, analitiğe ve entelektüelliğe odaklanan yeni nesil bir buluşma serisidir.

Meetup Istanbul, teknoloji, pazarlama, IT ve dijital dünyayı bir araya getiren, klişeleşmiş konular yerine  iş zekasına, analitiğe ve entelektüelliğe odaklanan yeni nesil bir buluşma serisidir. Her yılın ekim ayında gerçekleşir.

15 Ekim 2024’de, “Next Level” temasıyla gerçekleşecek Meetup Istanbul’da; yeni dünyadaki yapay zekanın yeri, bununla beraber gelişen dönüşen sorumluluk kavramı ve merkeziyetsizliğin içindeki çok merkeziyetliliğin konusu ele alınacaktır. Artık düşünmek ve hayata geçirmenin yerine düşündürtmek [AI], programlamak ve merkeziyetsizleştirmek üzerine konuşulacaktır.  

Ödeme

İnsanlara değer katan her bilginin önemini biliyoruz. Kaliteli içeriği dinlemenin herkesin hakkı olduğunu düşünüyoruz. Tüm fiyat politikamızı da bu doğrultuda kurguluyoruz.

Biletinizi “Bilet Al” butonuna tıklayarak kredi kartı ile alabilirsiniz. Kredi kartı kullanmıyorsanız etkinlik@pazarlamasyon.com’a mail atarak havale veya EFT için IBAN bilgilerimizi öğrenebilirsiniz.

Elbette, etkinlik@pazarlamasyon.com ‘a mail atarak iş birliği ve sponsorluk hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bilet Al sayfamızdan biletinizi satın alabilir, fatura sürecinizi buradan tamamlayabilirsiniz.

Bu faturayı muhasabe biriminize personel harcaması olarak iletebilirsiniz. 

Eğer muhasebe biriminiz bu faturayı kabul etmiyor veya ödemenin havale/eft ile yapılmasını istiyor ise faturanın direkt olarak şirketinize kesilmesini sağlayabiliriz. Bunun için herhangi bir ödeme yapmadan önce şirketinizin vergi bilgilerini etkinlik@pazarlamasyon.com’a mail atmayı unutmayın.

Kampanya dahilinde satın alınan biletlerin iadesi yapılamamaktadır.